Kapat
oyunlar

Adem ile Havva Yolda 2

Adem ile Havva Yolda'da, tarih öncesi zamanların tehlikelerine ve zorluklarına rağmen, aşk çiçek açmanın bir yolunu buldu! Adam Havva'yı seviyor ve onu mutlu etmek için her şeyi yapacak. Bu oyunun çeşitli eğlenceli ve zorlu seviyelerinde bu maceracı mağara adamına katılın! Engelleri aşmasına ve diğer önemli arkadaşına güzel bir çiçek getirmesine yardım edin. Dinozorlar, tuzaklar ve daha birçok tehlike sizi bekliyor! Amacınız gül toplayıp Havva'ya getirerek her seviyeyi tamamlamaktır. Oyun, tamamlamanız için 15 farklı seviyeye sahiptir. Birçok farklı tuzak ve engelle karşılaşacaksınız. Baskı plakaları üzerinde durarak veya başka nesneler kullanarak yolunuzu temizleyin. Her seviyede etrafta meyveleri göreceksiniz. Mümkün olduğu kadar çok toplamaya çalışın, çünkü bunlar size ekstra puan verir. Diğer karakterlere yaklaşın ve onlara istediklerini verin, eşyalar veya anahtarlar kazanın! Kapıları açmak için anahtar gereklidir, böylece gülü topladıktan sonra Havva'ya ulaşabilirsiniz.

Oyun.info, en iyi ücretsiz çevrimiçi oyunları size sunan bir tarayıcı oyun platformudur.
Tüm oyunlarımız tarayıcıda çalışır ve indirme veya kurulum olmadan anında oynanabilir.
Oyun.info'da yer alan tüm oyunları dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler dahil herhangi bir cihazda oynayabilirsiniz.
Sizlere, tek oyunculu modda tek başınıza, iki oyunculu modda bir arkadaşınızla veya çok oyunculu modda dünyanın her yerinden insanlarla oynayabileceğiniz farklı oyunlar sunuyoruz.2021 - oyun.info