Kapat
oyunlar

Mahjong oyunu nedir?

Geleneksel Mahjong, bir tahta üzerinde üst üste yığılmış 144 karodan oluşur. Mahjong'un amacı, aynı taşları yan yana hareket ettirerek eşleştirmektir. Ancak bu, yalnızca döşemeyi diğer döşemeleri rahatsız etmeden sola veya sağa hareket ettirebiliyorsanız mümkündür. Bir seviye karoyu tamamladığınızda, aşağıdaki karolar ortaya çıkar ve bunları eşleştirmenize ve kulede ilerlemeye devam etmenize olanak tanır.

Klasik mahjong oyna

Kafa karıştırıcı sembolleri eşleştirmeye hazır mısınız? Temel bilgileri öğrenmek için geleneksel Mahjong oyunlarıyla başlayın ve ince ayrıntılar için gözlerinizi keskinleştirin. Yukarıdan aşağıya bir görünüme ve geleneksel Çin sembollerine sahip basit Klasik Mahjong harika bir başlangıç ​​noktasıdır. Orijinal oyunla yakından eşleşen ancak çeşitlilik için farklı düzenler ve perspektifler sunan çok sayıda Mahjong oyunu bulunuyor.

Modern mahjong oyunları

Yaratıcı Mahjong oyunlarının dünyasına adım atın. Mahjong oyunlarına yeni bakış açıları getiren birçok yeni oyun bulunuyor. Bazı Mahjong oyunları ise geleneksel sembolleri popüler karakterlerle değiştirerek bu oyunlara modern bir görüntü katıyor. Mahjong Dark Dimensions böyle yenilikçi oyunlardan bir tanesi. Bu oyun, puan çarpanları ve sizi ödüllendirecek bonuslar gibi modern oyun öğeleriyle 3 boyutlu bir dönme küpü üzerinde oynanıyor.

İndirme ve yükleme gerektirmeyen ücretsiz mahjong oyunları oynayın.

2021 - oyun.info